-0%

парку 55042

  • Виробник:ТМ Elena Pokalitsina
  • Модель:55042
    UAH
  • 7662грн
  • 7662грн

  • Опт: 7662грн Оптова ціна: при покупці 5 будь-яких товарів з сайту

Нет в наличии
Материал
опушка+борт чернобурка

Парку жіноча подовжена

Класична парку - це тепла куртка з капюшоном довжиною до середини стегна. Але сучасні реалії зимових погодних катаклізмів диктують свої умови: потрібно верхній одяг довшого фасону, здатного захистити від пронизливого вітру стегна до колін. У такому одязі можна сміливо відправлятися і в тривалу подорож, і на прогулянку, і в офіс, не боячись кліматичних сюрпризів.

Парку жіноча подовжена ідеально підходить для суворих зим, коли потрібно просто перетнути відстань від офісу до будинку або відправитися в уїк-енд в гори. Завдяки розкішному натурального хутра, виріб ідеально виглядає на тлі засніжених ландшафтів, приємно вражаючи стильним фасоном і зігріваючи душу, тіло в екстремально низьких температурних умовах.

Спеціально з цією метою ТМ Олена Покаліцина удосконалила фасон класичної парки, трохи подовживши його. Вийшла ефектна верхній одяг в стилі традиційної парки, але більш надійно захищає від холоду. І на таку куртку утворився стабільно високий попит: її хочуть придбати багато жінок, незалежно від регіону свого проживання, адже холодно буває як в місті, так і далеко за його межами міста.

Парку подовжена жіноча купити в інтернет магазині

Парку довга зимова жіноча зшита з міцних термостійких матеріалів, спеціально призначених для того, щоб відштовхувати вологу і потоки вітру. Дана особливість є надійним бар'єром і зберігає комфортну температуру тіла. Тонка, але тепла підкладка додатково підтримує тепло. Незважаючи на це, подовжена парку жіноча повітропроникна, тому ви не будете відчувати в ній дискомфорт від поту.

Основний матеріал вироби темний і практичний. Передні борту і капюшон облямовані натуральним хутром чорнобурки, об'ємним і красивим. Модель має зручні місткі кишені, завдяки яким можна не брати з собою рюкзак або сумку, якщо в дорозі потрібні тільки гроші і смартфон.

Парку подовжену жіночу купити в магазині Dress Code ви зможете за ціною виробника. Вона відповідає фінансовим можливостям середньостатистичного споживача і є більш прийнятною, ніж вартість верхнього одягу аналогічної категорії інших брендів. Така особливість дозволяє кожній жінці носити дизайнерський одяг і відмовитися від моделей фабричного крою.

Замовляйте парку жіночу подовжену в магазині Dress Code - вам будуть не страшні навіть найсильніші ураганні вітри і мороз.

Зв'язатися