Історія бренду ТМ Elena Pokalitsina

Як народжується мрія? І чи може мрія про красу стати успішним проектом?

Ми впевнені - може!

Коли є мета - створювати зручну, красиву, доступну одяг!
Коли є команда професіоналів, що втілюють цю мету щодня!

Олена Покаліцина народила не тільки двох чарівних дівчаток, але і цю мрію. Перетворила її в успішний проект. Продовжує втілювати творчі задуми в реальні образи.

ТМ Elena Pokalitsina

Чуттєвий smart бренд

У день людина робить вибір близько тисячі разів. А дівчата ще більше. Лакові стримані човники або м'які білі
кеди. Сувора спідниця олівець проти зручного спортивного костюму.

alt

Прислухаємося до тебе

Ми коженого деня готові дивувати тебе новинками. Встигаємо звернути увагу на те, що тобі подобається найбільше: ніжний квітковий принт або соковитий фруктовий, однотонні лаконічні футболки або з декором, сукні до підлоги або міні. Аналізуючи це, ми знаємо, на які моделі зробити акцент в наступній колекції. Нам дуже хочеться, щоб ти бачила себе в кожної речі і відразу розуміла: вона - твоя.

 

Fast fashion

Як це працює?

Ми випускаємо від двох до п'яти нових моделей в день. Наша компанія швидко реагує на останні тенденції. Адже їх задають не тільки світові будинки моди на сезонних показах два рази в рік. Але і зірки в своїх повсякденних луках. Ми ретельно стежимо за головними трендсеттерами, щоб нічого не пропустити

Дозволити собі таке швидке оновлення колекцій можна тільки при професійно побудованому процесі виробництва. Наше завдання - не тільки випускати багато новинок, але і зробити їх доступними, щоб ти оновлювала гардероб з легкістю.

Зв'язатися