Сорочка з вишивкою 3618

  • Виробник:ТМ Elena Pokalitsina
  • Модель:3618
    UAH
  • 1136

    Роздріб: 1136грн

  • Опт: 1020грн Оптова ціна: при покупці 5 будь-яких товарів з сайту

Нет в наличии
Материал
Лён

Купити жіночі сорочки з вишивкою оптом моделі 3618

Вишивка - не тільки традиційний, але ще і дуже красивий декор, настільки модний в поточному році. Етно вишиванки стали популярним предметом одягу, однак через величезної кількості шанувальників дещо втратили свою актуальність. На зміну їм прийшли вироби в етно стилі, але прикрашені вишивкою у вільному стилі. Це вже не вишиванки в традиційному розумінні цього слова, але дуже стильні етно сорочки, які можна надіти куди завгодно.

Модель ТМ Олена Покаліцина вільного крою, тому буде ідеально гармоніювати з вузькими джинсами. Пишні рукави розшиті ексклюзивним квітковим орнаментом в червоно-синіх відтінках. Низ вироби і лінія з'єднання передніх частин сорочки оброблені нестандартної каемочной вишивкою, що надає виробу стильний вишукування.

Магазин Dress Code пропонує гідний вибір найкрасивіших виробів, оскільки купити жіночі сорочки з вишивкою сьогодні бажають багато жінок і дівчата різної сфери діяльності. Оптові покупці зможуть замовити партію сорочок з вишивкою оптом за рентабельними цінами.

Зв'язатися