Теплі лосини 773-1

  • Виробник:AMN
  • Модель:773-1
    UAH
  • 385

    Роздріб: 385грн

  • Опт: 385грн Оптова ціна: при покупці 5 будь-яких товарів з сайту

Нет в наличии
Материал
Котон на флисе

Теплі лосини оптом 773-1 в Україні

Casual - улюблений стиль сучасних жінок, що віддають перевагу комфорту і практичність. Незважаючи на повсякденність, ТМ Олена Покаліцина створює в даному стилі оригінальний одяг, яка привертає увагу своїм ексклюзивним дизайном, завдяки якому жінка, одягнена в casual, буде виглядати досить ефектно.

Якщо ви плануєте купити теплі лосини оптом чи вроздріб, зверніть увагу на цю модель. Зшита вона з щільного теплого трикотажу. З боків декорована вставкою з картатої тканини, що робить виріб зовсім не походимо на повсякденні лосини. Оригінальний декор дозволить скласти незаяложені образи, підкреслить індивідуальність і гарне почуття стилю. Серед інших елементів декору - великі металеві ґудзики і блискавка.

Теплі лосини оптом в Україні за найкращими цінами для підприємців цікавого дизайну ви знайдете в нашому магазині. Зручні умови оптових замовлень дозволять вам придбати різні моделі лосин різних розмірів, завдяки чому можна прикрасити вітрину самими незвичайними виробами і залучити в свій магазин більше покупців.

Зв'язатися