-0%

парку 55054

  • Виробник:ТМ Elena Pokalitsina
  • Модель:55054
  • 8159грн
  • 8159грн

  • Опт: 8159грн Оптова ціна: при покупці 5 будь-яких товарів з сайту

Нет в наличии
Материал
опушка+борт чернобурка

Парку жіноча чорна

Ексклюзивна верхня парку - відмінний привід справити хороше враження на оточуючих, адже виглядати красиво прагне люблячи жінка навіть в найсуворіші зимові дні. Однак в даному випадку також важливі ще й теплозберігаючі якості, і ця вимога висувається нарівні з декоративним оформленням верхнього одягу.

ТМ Олена Покаліцина розробив неймовірно стильну модель парки, яка є однаково модною і теплою, тому представляє особливий інтерес для покупців. Здатність надійно зберігати тепло забезпечена наступними факторами: волого-і вітронепроникний матеріал, теплий підклад, натуральне хутро, класичний ергономічний фасон. Поєднується вона з великою кількістю моделей взуття і сумками, аксесуарами. Класична довжина до середини стегна гарантує, що вам в ній буде зручно пересуватися навіть по засніжених просторах поза межами міста.

Чорна парку з хутром жіноча зшита з практичного темного матеріалу, просоченого спеціальним складом для захисту від негативних факторів навколишнього середовища. За кромці капюшона і переднім бортах вироби розкішної хвилею спускається справжнє хутро чорнобурки, дуже пухнастий і об'ємний. У такій парку будь-яка жінка буде виглядати карколомною красунею, презентабельною жінкою, одягненою в розкішне вбрання.

Парку чорна жіноча купити недорого Україна

У нашому магазині Dress Code ця парку жіноча чорна коштує не дорого, ціна нижча, ніж на верхній одяг європейських брендів. Це дозволить вам парку чорну жіночу купити в Україні за прийнятною вартістю і насолоджуватися якісним виробом від талановитого вітчизняного дизайнера Олени Покаліциной.

Замовляйте парку жіночу чорну в магазині Dress Code - класика не тільки допоможе створити ефектний образ, а й зігріє в найсильнішу холоднечу.

Зв'язатися