alt

14 днів

alt
ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Для здійснення обміну товару, який був придбаний в інтернет магазині https://elenapokalitsina.com.ua, Вам необхідно зв'язатися з нашим менеджером по за телефонами, зазначених у розділі "контакти".

Згідно статті 9 Закону про захист прав споживачів, Ви маєте право обміняти товар придбаний в магазині https://elenapokalitsina.com.ua за такими правилами:

Обмін товару НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ

Обмін товару належної якості провадиться на аналогічний за ціною товар (заміна кольору, розміру) або на інший товар з доплатою лише за умови збереження його товарного вигляду (відсутність слідів шкарпетки, будь-яких ушкоджень, обов'язкова наявність ярликів, бирок). Обмін товару в даному випадку припустимо за умови, якщо товар не задовольнив Вас за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром. Обмін здійснюється на підставі наявності товарної накладної, яка підтверджує факт і умови покупки. Доставка товару при обміні, проводиться за рахунок Покупця! Термін обміну товару становить 14 днів від дати зазначеної на накладної!

Повернення товару НЕ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ (брак виробництва)

Обмін товару неналежної якості (брак виробництва) на товар належної якості можливий за умови збереження його товарного вигляду (відсутність слідів шкарпетки, будь-яких ушкоджень, наявність всіх ярликів і лейб). У разі обміну товару неналежної якості, магазин Dress Code береn на себе витрати з пересилання товару назад нам, при цьому Ви зобов'язані погодити повернення товару за телефонами вказаними на сайті. Вкажіть менеджеру причину повернення, сфотографуйте місце шлюбу або підтвердіть невідповідності. Всі деталі повернення Ви зможете уточнити уменеджера магазину по телефону. У разі, якщо запропонований на обмін товар Вам з яких-небудь причин не підходить - після полученя від Вас товару НЕ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ ми повернемо гроші на Вашу карту.

Зв'язатися